Підтримати

АНОНС — У справі Шабуніна допитають лікарів, які обстежували провокатора Філімоненка

У вівторок 16 квітня у Дніпровському суді Києва відбудеться чергове засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. Адвокати Шабуніна клопотали про виклик лікарів як свідків у справі — вони обстежували провокатора Всеволода Філімоненка.

Час — 14.30. Адреса — вулиця Кошиця, 5.

Нагадаємо, керівника ЦПК Віталія Шабуніна обвинувачують за статтею 345-1 “Погроза або насильство щодо журналіста” Кримінального кодексу України.

Улітку 2017 він вдарив провокатора Всеволода Філімоненка, який тривалий час переслідував Шабуніна і цькував працівників ЦПК.

Медична експертиза щодо Філімоненка відбувалася зі значними порушеннями. Після інциденту лікарі “швидкої” не зафіксували перелому у провокатора, але вже через 12 днів сумнівний медексперт Давид Валіахметов виявив начебто ушкодження середньої тяжкості.

Так Валіахметов, який займає посаду завідуючого відділу судово-медичної експертизи Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи, свого часу робив експертизи Роману Насірову та навіть “відмазував” вбивцю.

Більше того, у документах медекспертів було вказано про перелом на лівому боці обличчя, хоча удар відбувся по правому.

Під час минулого засідання у вівторок 9 квітня у суді допитали слідчих Олександра Чеберяка та Олександра Ковальчука, які розслідували справу. Обидва заявили, що нічого не пам’ятають про розслідування і не знають, де перебувають медичні документи.

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo    

Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq     

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Аваков намагається легалізувати негласні слідчі дії щодо ЦПК за допомогою нардепа Деркача. Заява
Хронологія переслідувань: суд допитав Шабуніна у справі про побиття псевдожурналіста Філімоненка
АНОНС — Справа Шабуніна: завтра у суді мають допитати провокатора Філімоненка

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності