Підтримати

АНОНС — У Печерському суді почнуть заново розглядати справу експертки “рюкзаків Авакова”

У вівторок 10 вересня у Печерському районному суді Києва відбудеться підготовче засідання у справі експертки “рюкзаків Авакова” Надії Бугрової, яка встановила, що вартість рюкзаків завищена. Раніше справа слухалася у Кам’янець-Подільському міськрайонному суді.

Початок засідання: 12-00. Головуюча суддя: Світлана Смик. Адреса суду: м. Київ, вул. Володимирська, 15, кабінет № 303.

Так, спочатку прокурори хотіли, аби справу Бугрової розглядав Кам’янець-Подільський міськрайонний суд, що є порушенням закону. Справи мають розглядатися там, де відбулося інкриміноване правопорушення. Утім Верховний суд перенаправив справу до Києва.  

Експертка у так званій “справі рюкзаків Авакова” Надія Бугрова встановила, що вартість рюкзаків була завищеною в п’ять разів. Саме на її висновок посилалися прокурори, коли пред’являли підозри в тому числі сину міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександру.

Наразі експертку обвинувачують у шахрайстві зі шкодою в п’ять тисяч гривень, а також підробці експертних висновків, за що їй загрожує до трьох років обмеження волі.

Нагадаємо, після того, як “справу рюкзаків Авакова” закрили, у листопаді 2018 до Бугрової прийшли з обшуком додому та до офісу у Києві слідчі з поліції Хмельницької області.

Слідчих поліції цікавили перш за все матеріали експертизи у справі рюкзаків Авакова, реального покарання за яку так ніхто не поніс.

Під час першого засідання Віктор Мужило, якого слідство визначило потерпілим, заявив, що не має претензій до Бугрової. Він не вважає, що експертка завдала шкоди компанії ТОВ БК “ПоділляТрансбуд”, директором якої і є Мужило.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності