Підтримати

АНОНС – Тюремна кружка для кожного нардепа, хто проти арешту Онищенка

У вівторок, 5 липня, о 10:00 під Верховної Радою України відбудеться пікет громадських активістів, які грюкатимуть тюремними кружками, допоки парламент не проголосує арешт Онищенка.

Активісти розвісять величезний банер «Онищенка #підарешт», щоб нагадати, за що саме мають проголосувати депутати.

Окремо алюмінієві кружки з іменами голів парламентських фракцій та їх заступників будуть передані до Верховної Ради, щоб нагадати ключовим особам в парламенті, від яких залежить голосування, що ті, хто не підтримають арешт народного депутати – стануть співучасниками і їм місце в тюрмі.

Кружки із прізвищами та іменами тих, хто не проголосує за арешт, активісти передадуть в Лук’янівське СІЗО, де і мав би опиниться «газовий схематехник», та відправлять військовим батальйонам в зону АТО.

Нагадаємо, у вівторок, 5 липня, в парламенті народні депутати мають проголосувати за притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Олександра Онищенка.

Всі ці три питання, відповідно до закону, ставляться на голосування окремо. Активісти застерігають, що народні депутати блокуватимуть арешт свого колеги, чия справа уже майже доведена до кінця і прокурори готові передавати в суд обвинувальний акт.

Замість арешту, депутати можуть проголосувати тільки за позбавлення Онищенка імунітету, що назавжди позбавить НАБУ можливості притягти до кримінальної відповідальності одного зі співорганізаторів газової схеми, від якої Україні нанесено 3 мільярди гривень збитків.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
ЦПК розцінює підпал будинку Віталія Шабуніна як посягання на його життя та членів його родини
Рада зберегла фактичну недоторканність депутатів та частину “правок Лозового”
АНОНС — Завтра відбудеться засідання щодо недостовірного декларування Труханова на 50 млн грн

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності