Підтримати

АНОНС — ЦПК продовжує оскаржувати закриття справи рюкзаків

У понеділок, 5 листопада, о 16.00 Апеляційний суд міста Києва розгляне скаргу Центру протидії корупції на повторну відмову Солом’янського суду в оскарженні закриття справи рюкзаків щодо сина та заступника Арсена Авакова.

8 жовтня Солом’янський суд вчергове безпідставно повернув скаргу ЦПК на закриття справи рюкзаків щодо сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника міністра Сергія Чеботаря.

Цього разу суд постановив, що ЦПК начебто не є заявником у справі. Хоче це не правда, адже згідно із відповіддю Національного антикорупційного бюро ЦПК є заявником у справі.

Центр протидії корупції оскаржує відмову Солом’янського суду та просить Апеляційний суд зобов’язати таки розглянути скаргу по суті.

Нагадаємо, що це вже вдруге Солом’янський суд відмовив ЦПК. Попереднього разу суддя вирішив, що скарга — не підсудна Солом’янському райсуду Києва, тому активісти повинні звернутися до іншого суду.

Тоді Апеляційний суд постановив, що рішення Солом‘янського суду було незаконним і скаргу активістів на рішення прокурора САП таки мають розглянути.

Нагадаємо, що у липні 2018 прокурор САП Василь Кричун закрив провадження у “справі рюкзаків” щодо двох фігурантів — сина міністра внутрішніх справ й екс-заступника міністра через начебто відсутність “прямих достатніх доказів”.

Обоє причетні до розкрадання 14,5 мільйонів гривень при закупівлі рюкзаків для потреб Нацгвардії.

Натомість підозрюваним залишився третій фігурант — Володимир Литвин, який уклав угоду з прокурором та взяв усю вину на себе.

13 липня НАБУ надіслало скаргу до керівника САП Назара Холодницького та генпрокурора Юрія Луценка щодо закриття кримінального провадження.

Холодницький відмовив в оскарженні та визнав рішення про закриття провадження законним. Луценко ж взагалі відмовився розглядати скаргу по суті.

Адреса суду — вул. Солом’янська 2а

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
НАБУ взялося розслідувати брехню в декларації на понад 1,5 млн грн заступника міністра соцполітики після заяви ЦПК

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності