Підтримати

АНОНС СУДОВОГО ЗАСІДАННЯ— САП “зливає” справу менеджера Фірташа?

28—30 березня у Заводському районному суді Запоріжжя відбудуться судові засідання у справі «фірташевського» директора «Запорізького титано-магнієвого комбінату» Володимира Сивака. На думку юристів ЦПК, які відслідковують цю справу, є серйозна загроза, що справа фактично “зливається” через прокурорів, які не надають важливих доказів.

Початок судових засідань у справі ЗТМК  28—30 березня о 10:30. Адреса Заводського районного суду: м. Запоріжжя, вул. Лізи Чайкіної 65. Колегія суддів — Яцун О.С., Марченко Н.В., Сінєльнік Р.В. Обвинувачення — прокурори САП Ольга Ярова та Вадим Сидоренко.

Нагадаємо, що НАБУ звинувачує директора «ЗТМК» Володимира Сивака у розтраті майже 500 мільйонів гривень, які мали бути витрачені на модернізацію підприємства, а пішли – “на користь третіх осіб”.

Ключовим доказом у цій справі є банківські виписки по рахунку ТОВ «ЗТМК» в Надра банку, що підтверджують виведення Сиваком 492 мільйонів гривень призначених на модернізацію підприємства. Без цього доказу визнати винним директора «ЗТМК» у вчиненні особливо тяжкого корупційного злочину та конфіскувати його майно буде неможливо.

Тим не менше прокурори САП поки не поспішають вживати заходів для надання цих виписок в банку Цього не було зроблено впродовж останніх двох місяців.

Якщо 28-30 березня під час судових засідань прокурори САП не нададуть ключовий доказ у справі, Володимира Сивака — директора ЗТМК можуть виправдати. Адже доводити виведення коштів без банківської виписки це те саме, що звинувачувати наркоторгівця в торгівлі наркотиками без наявності останніх.  

Скандальну справу щодо «ЗТМК» розпочала поліція ще у 2015 році, а потім передала її в НАБУ. Як встановили детективи, упродовж 2014-2015 років на модернізацію виробництва ТОВ «ЗТМК» виділили 880 мільйонів гривень. Однак ці гроші використали не на модернізацію підприємства, а вивели через підставні компанії на інші рахунки компаній, афілійованих з Дмитром Фірташем.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
У Зеленського за “схемою Татарова” в Печерському суді відмазують свого ексголову ОДА, який попався на 1,8 млн грн хабара
“Если изымут комп, Наде надо улетать”. Як менеджери Коломойського замітали сліди після виведення 8,2 млрд грн “Приватбанку”

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності