Підтримати

АНОНС – Судове засідання у справі ЦПК проти Матіоса

Завтра, 6 вересня об 11:10 відбудеться судове засідання у справі Центру протидії корупції проти військового прокурора Анатолія Матіоса у справі засекречених декларацій військових прокурорів.

Засідання відбудеться в Окружному адміністративному суді Києва за адресою: вул. Петра Болбочана, 8, корпус 1, зала 37.

Завтра судді мають визначатися, чи буде весь процес відкритим та публічним, адже минулого засідання прокурори відмовилися надавати документи, які оскаржує ЦПК, у відкритому содовому процесі. Йдеться про рішення керівника Військової прокуратури Анатолія Матіоса, на підставі якого НАЗК вилучили декларації військових прокурорів з публічної частини Реєстру. На документи, які оскаржує ЦПК, військові прокурори наклали гриф “для службового користування”. Суд зобов’язав Військову прокуратуру надати ці документи – тільки після цього судді зможуть розпочати слухання у справі.

У ЦПК вважають, що підстав для закриття судового засідання немає.

Нагадаємо, 30 травня 2017 року Центр протидії корупції подав позов до головного військового прокурора Анатолія Матіоса та Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

ЦПК оскаржує протизаконні дії керівників цих двох органів, що полягають у закритті від громадськості декларацій військових прокурорів.

Активісти хочуть скасувати рішення Військового прокурора та змусити НАЗК повернути приховані декларації в публічну частину Реєстру. Більше про суть позову читайте на сайті ЦПК.

Справу ЦПК проти СБУ розглядає колегія суддів: головуючий Келеберда В.І., Федорчук А.Б., Качур І.А.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Коронавірусна криза не повинна стати виправданням для призупинення досягнень реформ – Вера Юрова
Аналіз законопроєкту Зеленського щодо судової реформи: суперечить меморандуму з МВФ і дає повний контроль ВРП
Всеукраїнська школа онлайн: Зеленському нагадали його восьмимісячну обіцянку ліквідувати ОАСК

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності