Підтримати

АНОНС — Суд по “рекламі Луценка”

У п’ятницю 1 червня 2018 о 09:00 в приміщенні Окружного адміністративного суду м. Києва (зала №3, корпус 1) відбудеться підготовче судове засідання у справі за позовом Центру протидії корупції до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, та за участі третіх осіб, а саме Генерального прокурора України Луценка Ю.В. та ГО “Українська антикорупційна асоціація”.

Суд знаходиться за адресою: Київ, вул. Болбочана Петра, 8, головуючий суддя Каракашьян С.К.

Адвокати ЦПК звертають увагу на те, що на підготовчому засіданні існує велика загроза закриття справи навіть без розгляду по суті. Адже відповідач в особі Нацради з питань телерадіомовлення просить суд закрити справу, оскільки вважає, що інтереси ЦПК не було порушено, а реклама відповідає вимогам законодавства.

Хочемо нагадати, що Центр протидії корупції подав адміністративний позов до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про визнання протиправними дій щодо визнання соціальною рекламою відеороликів “Виконуємо закон. Встановлюємо справедливість”. Надання рекламі статусу “соціальної” дозволило ставити її в ефіри телеканалів та радіостанцій безкоштовно.

Згідно з позовом активістів, реклама має швидше ознаки політичної, а не соціальної. Надавши їй статус соціальної, Нацрада з питань телерадіомовлення порушила закон Закон України “Про рекламу”. Треті особи у справі— генеральний прокурор Юрій Луценко та громадська організація “Українська антикорупційна асоціація”.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — У Печерському суді почнуть заново розглядати справу експертки “рюкзаків Авакова”
ЗАЯВА — Правосуддя не може бути заручником побажань держави-агресора
Zero Corruption: Центр протидії корупції оновив бренд та розширює коло діяльності

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності