Підтримати

АНОНС — Суд перейде до дослідження письмових доказів у справі Труханова

У понеділок 14 січня у Малиновському районному суді Одеси продовжиться розгляд справи мера Одеси Геннадія Труханова. Суд перейде до дослідження письмових доказів. 

Початок засідання — 09:00. Адреса суду — Одеса, вул. Василя Стуса, 1а. Головуючий суддя — Сергій Черевко.

Під час засідання 27 грудня суд вирішив порядок дослідження доказів. Таким чином, після дослідження письмових доказів від САП, суд перейде до речових доказів та допиту свідків обвинувачення, а вже потім дослідить письмові докази сторони захисту Труханова і Ко та перейде до допиту їхніх свідків, а завершить допитом самих обвинувачених.

22 грудня суд завершив зачитувати обвинувальний акт у справі мера Одеси Геннадія Труханова та ще 7 спільників. Їх підозрюють у заволодінні 185 мільйонів гривень коштів місцевого бюджету.

Нагадаємо, 2016 року Одеська міськрада на чолі з Трухановим купили приміщення колишнього заводу “Краян” за 185 млн грн, яке за 10 місяців до того, приватна фірма придбала в державного товариства через “компанії-прокладки” за 4,3 млн грн.

Слід зауважити, що розгляд справи відбувається із невластвою для суду швидкість. Так, лише у січні-лютому суд виділив на розгляд справи повноцінних 18 днів.

У той час, коли засідання і решті справ призначають не частіше ніж раз на місяць і слухають не довше години.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — Антикорсуд вирішить, чи брати під варту “слугу народу” Юрченка
АНОНС — В Антикорсуді спробують відновити справу “Роттердам+”, яку безпідставно закрив прокурор САП

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності