Анонс – НКРЕКП просить суд обмежити НАБУ в розслідуванні справи “Роттердам+”

Сьогодні Солом’янський районний суду міста Києва розгляне питання обмеження детективам НАБУ строків розслідування кримінального провадження щодо формули “Роттердам плюс” до 1 місяця.

Початок суду – 15:30. Адреса –  Полковника Шутова, 1. Головуючий суддя – Вадим Сенін.

Відповідне клопотання подала адвокат Ірина Одинець в інтересах НКРЕКП.

“Якщо суд обмежить строк розслідуванн НАБУ у цій справі, то наслідком такого рішення може бути навіть закриття справи. Адже після збігу строку потрібно буде справу або закрити, або напрвити до суду. Однак детективи НАБУ можуть не встигнути вкластися у ці строки”, – коментує член правління Центру протидії корупції Олена Щербан

Нагадаємо, на початку 2016 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ввело в дію так звану формулу «Роттердам+» для розрахунку тарифу на електроенергію, вироблену ТЕС. Формула передбачає, що у тариф закладається вартість вугілля по котирування у порту Роттердаму, до якої додається вартість доставки палива в Україну.

У квітні 2017 року НАБУ повідомило, що розпочало досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовцями НКРЕКП через «”Роттердам+”. При цьому НКРЕКП приховує від НАБУ фактичні дані, які вводились у формулу для розрахунку вартості вугілля.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності