Підтримати

АНОНС — Суд дослідить флешку бізнес-партнера Мартиненка

Сьогодні 24 січня о 15.00 у Шевченківському районному суді міста Києва (Дегтярівська 31А) відбудеться чергове засідання у справі екс-нардепа Миколи Мартиненка. Суд перейде до дослідження флешки з документами, вилученої під час обшуку в Ігоря Керезя — бізнес-партнера Мартиненка. 

В інтерв’ю “Українській правді” Давид Жванія стверджував, що Ігор Керезь до 2007 року управляв спільним бізнесом Жванії та Миколи Мартиненка. Був співвласником ПАТ “Діамантбанк” до визнання останнього неплатоспроможним.

Минулого судового засідання 21 січня прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олексій Скибенко представив нові докази у справі екс-нардепа Миколи Мартиненка.

З отриманих відкатів Микола Мартиненко перераховував кошти на навчання доньки за кордоном, медичні послуги для родичів, а також відпочинок матір іншої доньки та доньки у Європі.

Ці кошти надходили на рахунки компанії Bradcrest, бенефіціарним власником якої є екс-нардеп, у вигляді відкатів від фірм-прокладок, через які виводили кошти із держпідприємства Енергоатом. Загалом через організовані екс-нардепом та його спільниками схеми розікрали майже 700 млн грн.

Суд уже завершив дослідження доказів, наданих на флешці прокуратурою Швейцарії на запит Національного антикорупційного бюро України.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — У ВАКС почнуть розгляд справу “бурштинових екснардепів” Розенблата і Полякова

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності