Підтримати

АНОНС – Стеження і погрози згвалтуванням – за викриття академічної недоброчесності

У середу, 7 жовтня, о 13:30 в ІА “Інтерфакс” (м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5а) в рамках проєкту “Захист правозахисників та антикорупційних активістів в Україні” за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні відбудеться пресконференція на тему: “Стеження і погрози згвалтуванням за викриття академічної недоброчесності”, під час якої йтиметься про переслідування координаторки ініціативи “Дисергейт” Світлани Благодєтєлєвої-Вовк після викриття плагіату у дисертації Сергія Шкарлета.

Ініціатива “Дисергейт” та її координаторка Світлана Благодєтєлєва-Вовк вже багато років викриває плагіат у наукових публікаціях топ-посадовців України та бореться із академічною недоброчесністю. Після останнього публічного викриття плагіату у науковій праці т.в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета Світлана почала стикатися із системним кіберсталкінгом у Фейсбуці, стеженням за її помешканням та отримувати погрози згвалтування. Активістка вже кілька разів зверталася до поліції, але протягом місяця кримінальне провадження так і не відкрито, а заяву про вчинення злочину кваліфікували як “звернення громадян”.

Детальніше про переслідування активістки та причини безкарності розкажуть: 

  • Світлана Благодєтєлєва-Вовк, активістка, голова ГО “Точка росту, освіти і науки”, координаторка антиплагіатної ініціативи “Десергейт”
  • Людмила Янкіна, керівниця проєктів Центру прав людини ZMINA 
  • Лідія Дмитрусь, адвокатка постраждалої
  • Дар’я Каленюк, виконавча директорка Центру протидії корупції 

Акредитація: Ірина Іванченко – 099 772 56 67, ii@humanrights,org.ua

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Правоохоронний комітет Ради з подачі ОПЗЖ хоче узаконити “злив” справ НАБУ через Печерський суд

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності