Підтримати

АНОНС — Справа Труханова: З понеділка суд перейде до дослідження другої половини доказів

У понеділок 28 січня продовжаться судові засідання у справі мера Одеси Геннадія Труханова. Засідання триватимуть весь тиждень. Суд продовжить дослідження другої половини письмових доказів у справі.

Початок засідання — 11:30. Адреса суду — Одеса, вул. Василя Стуса, 1а. Головуючий суддя — Сергій Черевко.

Мера Одеси та ще 7 осіб звинувачують у заволодінні 185 млн грн з міського бюджету. Купивши розвалини заводу Краян за 4 млн гривень, через 10 місяців їх продали Одеській міськраді у 40 разів дорожче.

Минулого тижня із 14 по 18 січня прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури представили суду половину доказів у справі — 34 із 66 томів.

Серед важливих доказів, зібраних детективами Національного антикорупційного бюро зв’язок між фігурантами справи, а також отримання потрібного рішення Одеської міськради через обман.  

Від минулого тижня всі засідання у справі Труханова проходять без онлайн-трансляцій. Їх перестали робити після того, як суд запропонував таку ідею, а прокурори Холодницького та адвокати Труханова погодились.

Малиновський районний суд Києва виділив 18 повноцінних робочих днів у січні-лютому 2019 лише на цю справу.

Це надзвичайно швидкий темп розгляду кримінального провадження. Адже засідання і решті справ призначають не частіше ніж раз на місяць і слухають не довше години.

Нагадаємо, 2016 року Одеська міськрада на чолі з Трухановим купили приміщення колишнього заводу “Краян” за 185 млн грн, яке за 10 місяців до того, приватна фірма придбала в державного товариства через “компанії-прокладки” за 4,3 млн грн.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — У ВАКС почнуть розгляд справу “бурштинових екснардепів” Розенблата і Полякова

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності