Підтримати

АНОНС — Справа Шабуніна: завтра у суді мають допитати провокатора Філімоненка

У середу 13 листопада у Дніпровському райсуді Києва відбудеться засідання у справі голови правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталія Шабуніна. У суді мають допитати провокатора Всеволода Філімоненка, який виступає потерпілим. 

Початок засідання: 14:30. Адреса: вул. Кошиця, 5. 


У червні 2017 року Філімоненко спровокував Віталія Шабуніна і той ударив його. До цього провокатор переслідував і цькував керівника ЦПК, його близьких та колег. Сам Філімоненко видає себе за журналіста, хоча його посвідчення належить виданню, яке не працює.

Влітку цього року у справі мали допитати медиків, які оглядали провокатора і встановили йому діагноз. Але вони тричі не з’являлися на засіданнях, після чого суддя змінила порядок слухань: тепер суд має допитати власне Філімоненка і Шабуніна 

Після допитів сторін суд має вивчити письмові докази у справі, а потім знову викликати свідків, які не з’являлися раніше.

Лікаря-рентгенолога та медичного експерта Давида Валіахметова мали допитати для того, щоб зрозуміти, як лікарі змогли виявити ушкодження середньої тяжкості у Філімоненка лише після 12 днів його перебування у лікарні. 

У квітні 2019 року свідчення суду надав фельдшер, який прибув за викликом на місце інциденту в день, коли Шабунін вдарив провокатора. За словами фельдшера, Філімоненко відмовився від першої медичної допомоги та госпіталізації.

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo

Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Розбіжності у свідченнях та відсутність меддокументів: суд у справі Шабуніна допитав судмедексперта та рентгенолога
Аваков намагається легалізувати негласні слідчі дії щодо ЦПК за допомогою нардепа Деркача. Заява
Хронологія переслідувань: суд допитав Шабуніна у справі про побиття псевдожурналіста Філімоненка

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності