Підтримати

АНОНС — Справа Шабуніна: у суді допитають рентгенолога, який оцінював ушкодження провокатора Філімоненка

У понеділок 27 травня у Дніпровському районному суді Києва відбудеться чергове засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Час — 14:00. Адреса — вулиця Кошиця, 5.

На черговому засіданні суд має допитати лікаря-рентгенолога, який брав участь в оцінці тілесних ушкоджень провокатора Всеволода Філімоненка.

Ушкодження у Філімоненко за дивним збігом обставин, лікарі змогли виявити лише після 12 днів його перебування у лікарні.

Крім того, у медичному висновку є суттєві розбіжності —  ушкодження провокатора зафіксовано на лівій стороні обличчя, хоча на відео видно, що Шабунін вдарив його по правій половині.

Керівника ЦПК Віталія Шабуніна обвинувачують за статтею 345-1 “Погроза або насильство щодо журналіста” Кримінального кодексу України.

Так, улітку 2017 він вдарив Всеволода Філімоненка — провокатора, який називає себе журналістом, а насправді — провокатора та відео-блогера, що прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання.

На попередньому засіданні допитали фельдшера швидкої допомоги, який приїхав за викликом на місце події в день, коли Шабунін вдарив Філімоненка.

За його словами, провокатор відмовився від першої медичної допомоги, після чого фельдшер пішов надавати допомогу самому Шабуніну, якому Філімоненко розпилив в очі рідину з газового балончика.

Засідання закінчилося істерикою Всеволода Філімоненка і нецензурною лайкою.

Нагадаємо, що у суді вже допитували слідчих поліції Олександра Чеберяка та Олександра Ковальчука, які займалися справою. Обидва заявили, що нічого не пам’ятають про розслідування.

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo      

Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq  

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Аваков намагається легалізувати негласні слідчі дії щодо ЦПК за допомогою нардепа Деркача. Заява
Хронологія переслідувань: суд допитав Шабуніна у справі про побиття псевдожурналіста Філімоненка
АНОНС — Справа Шабуніна: завтра у суді мають допитати провокатора Філімоненка

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності