АНОНС — Справа Шабуніна: суд продовжить допит свідків сторони захисту

У вівторок 18 грудня та четвер 20 грудня у Дніпровському районному суді Києва відбудуться чергові засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Початок засідань — 14.00. Адреса суду — Кошиця 5.

Під час засідання свідчення суду продовжать надавати свідки зі сторони захисту Віталія Шабуніна, голови правління Центру протидії корупції, якого звинувачують у побитті журналіста, а насправді — провокатора та відео-блогера, що прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання.

Віталія Шабуніна обвинувачують за статтею 345-1 “Погроза або насильство щодо журналіста” Кримінального кодексу України після того, як він рік тому вдарив в обличчя провокатора Філімоненка, який тривалий час переслідував Віталія та цьокував співробітників ЦПК. Шабуніну загрожує до 5 років позбавлення волі.

Минулого засідання 26 жовтня прокурор вимагав для Шабуніна домашній арешт, а потерпілий провокатор Філімоненко натягнув маску з обличчям президента Порошенка.

Суд відмовив прокурору в домашньому арешті  Шабуніна та допитав свідка зі сторони захисту – його колегу та до недавнього часу заступницю виконавчого директора Центру протидії корупції Тетяну Пеклун. Вона підтвердила, що вся команда Центру протидії корупції сприймала Філімоненка як провокатора і не вважала журналістом.

Крім того раніше у суді вже допитали свідків обвинувачення, а саме Дениса Маганова, Антона Гриньова та Олексія Липовецького. Маганов — головний редактор видання “Flash on Time News”, який видав блогеру Філімоненку редакційне завдання. Під час допиту він підтвердив, що Філімоненко працює “на безоплатній основі” в його друкованій газеті, яка за час існування виходила друком лише тричі і в жодному з цих накладів матеріалів Філімоненка не було.

Колега Філімоненка Гриньов повідомив суду, що за власним бажанням проходив “стажування” у Філімоненка, а Липовецький, який фільмував всі провокації Філімоненка, не зміг пригадати ані адреси редакції “Флеш он таймз ньюз”, ані жодного іншого редакційного завдання, яке б отримав від Маганова.

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo

Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Розбіжності у свідченнях та відсутність меддокументів: суд у справі Шабуніна допитав судмедексперта та рентгенолога
Аваков намагається легалізувати негласні слідчі дії щодо ЦПК за допомогою нардепа Деркача. Заява
Хронологія переслідувань: суд допитав Шабуніна у справі про побиття псевдожурналіста Філімоненка

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності