Підтримати

АНОНС — Справа Шабуніна: Медиків провокатора знову викликали до суду

У середу 31 липня та п’ятницю 2 серпня відбудуться чергові засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталія Шабуніна. 

Початок засідання 31 липня об 11.30 та 2 серпня о 14.00. Адреса суду — Київ, вул. Кошиця, 5.

Суд вкотре спробує допитати свідків у справі — рентгенолога та медексперта, які оцінили ушкодження провокатора Всеволода Філімоненка і через 12 днів після удару заявили про начебто ушкодження середньої тяжкості. 

У червні 2017 року Філімоненко, який прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання, спровокував Віталія Шабуніна і той ударив його. До цього провокатор переслідував і цькував Віталія, його близьких та колег.

Тепер голову правління ЦПК звинувачують у начебто побитті журналіста. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Попереднє засідання у справі мало відбутися 23 липня, однак свідків не доставили до суду. 

Лікаря-рентгенолога мали допитати ще у травні, проте він не з’являвся на судові засідання. Адвокат Шабуніна клопотав про залучення рентгенолога в обов’язковому порядку.

Необхідність допитати рентгенолога полягає в тому, що ушкодження у провокатора лікарі змогли виявити лише після 12 днів його перебування у лікарні. 

Відповідно, рентгенолог, за висновками якого і проводили експертизи, може розповісти, яким чином він визначав ступінь ушкоджень.

Окрім того, на засідання 23 липня приводом мали викликати й медичного експерта Давида Валіахметова

Після інциденту лікарі “швидкої” не зафіксували перелому у провокатора, але через 12 днів Валіахметов виявив начебто ушкодження середньої тяжкості.

Валіахметов, який займає посаду завідуючого відділу судово-медичної експертизи Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи, свого часу робив експертизи екс-голові Державної фіскальної служби Роману Насірову та навіть “відмазував” вбивцю.

У квітні 2019 року свідчення суду надав фельдшер, який прибув за викликом на місце інциденту в день, коли Шабунін вдарив провокатора. За словами фельдшера, Філімоненко відмовився від першої медичної допомоги та госпіталізації.

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo
Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Аваков намагається легалізувати негласні слідчі дії щодо ЦПК за допомогою нардепа Деркача. Заява
Хронологія переслідувань: суд допитав Шабуніна у справі про побиття псевдожурналіста Філімоненка
АНОНС — Справа Шабуніна: завтра у суді мають допитати провокатора Філімоненка

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності