Підтримати

АНОНС — Справа Мартиненка: суд продовжить досліджувати докази уранового епізоду на понад 17 млн доларів

У вівторок 19 березня продовжиться судовий розгляд у справі колишнього нардепа Миколи Мартиненка. Суд продовжить дослідження доказів, які стосуються уранового епізоду: вивчення тендерної документації та рух українських коштів у латвійському банку.

Початок суду – 09:00. Адреса суду – Дегтярівська, 31-А. Головуюча суддя – Лідія Щебуняєва.

Так, минулого засідання суд дослідив рішення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, за яким українське підприємство “СхідГЗК” мало б не закуповувати уран, а на 100% забезпечити підприємства атомної промисловості ураном власного видобутку. Усі кошти держпідприємство мало б вкладати у власні виробничі потужності.

Натомість гендиректор Олександр Сорокін та його екс-заступник Володимир Богданець оголосили міжнародний тендер на закупівлю урану. Тендерная документація учасників цих конкурсних торгів, включаючи “Штоєрман”, не відповідала вимогам торгів.

Нагадаємо, що суд уже завершив вивчати докази щодо епізоду атомної справи. Микола Мартиненко та його спільники обвинувачується у розкраданні майже 700 млн гривень із двох державних підприємств Східного гірничо-збагачувального комбінату і Національної атомної енергогенеруючої компанії “Енергоатом”.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС – У понеділок Верховний Суд розгляне прохання Бахматюка забрати з Антикорсуду розгляд незаконного закриття його справи

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності