Підтримати

АНОНС — Справа Мартиненка: прокурори продовжать долучати докази розкрадання 17,2 млн доларів на Схід ГЗК

У понеділок 19 листопада у Шевченківському районному суді міста Києва продовжиться судовий розгляд у справі колишнього нардепа Народного Фронту Миколи Мартиненка.

Початок суду — 09.00. Адреса суду — Дегтярівська, 31-А. Головуюча суддя — Щебуняєва Л.Л.

Прокурори продовжать надавати суду зібрані в ході розслідування письмові докази. Більшість доказів стосуватимуться схеми розкрадання 17,2 млн доларів США на Схід ГЗК.

Минулого засідання долучили письмові докази у 90 томах. Більшість доказів стосувалися схеми на НАЕК “Енергоатом”, де, за версією слідства, розікрали 6,4 млн євро.

Серед найважливішого — десятки долучених томів містять матеріали міжнародної співпраці НАБУ з правоохоронцями Чехії, Швейцарії, Латвії, Австрії та Панами.

Як було озвучено загальний обсяг зібраних НАБУ і САП матеріалів становить близько 210 томів, а це понад 51 тисяча аркушів. Судові засідання у справі відбуваються щотижня.

Нагадаємо, що колишнього народного депутата Народного Фронту Миколу Мартиненка підозрюють в організації двох схем із розкрадання 6,4 млн євро на НАЕК “Енергоатом” та 17,2 млн доларів на Схід ГЗК.

Окрім Мартиненка обвинувачені у справі — С.Перелома, Р. Журило, О. Сорокіна, В. Богданець та В. Васильков.

Крім кримінального провадження в Україні, схема  Мартиненка розслідується правоохоронними органами Чехії, Швейцарії та Австрії.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності