Підтримати

АНОНС — Справа хабара екс-заступнику міністра освіти на фінальній стадії розгляду суду

У вівторок 13 листопада у Шевченківському районному суді Києва відбудеться судове засідання у справі спроби хабара екс-заступнику міністру освіти Андрію Гевку. Обвинувачена у справі — ректорка Бердянського університету менеджменту і бізнесу.

Початок суду — 13.00. Адреса суду — Київ, Дегтярівська 31А. Головуючий суддя — Андрій Трубников. Прокурор САП — Андрій Касьян.

У вівторок суд має перейти до стадії дебатів між стороною обвинувачення (прокурори) та стороною захисту (адвокати ректорки разом з обвинуваченою).

Справа слухається в суді з травня 2016 і наразі суд уже розглянув усі надані прокурорами докази та допитав усіх свідків.

Нагадаємо, у 2016 ректорка Бердянського університету менеджменту і бізнесу Лідія Антошкіна намагалася дати хабар заступнику міністра освіти України Андрію Гевкові за позитивне вирішення питання щодо одержання університетом спеціальностей за результатами акредитаційної експертизи.

Ректорці інкрімінують ч. 4 ст. 369 Кримінального Кодексу України — пропозиція надати неправомірну вигоду високопосадовцю.

Підставою для спроби дати хабар стали махінації адміністрації університету під час акредитаційної перевірки вищого навчального закладу.

Під час перевірки виявили маніпуляції зі студентськими роботами, що виконувалися підставними особами.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності