Анонс — САП проситиме суд арештувати приховані 300 тис. доларів Насірова

Завтра 14 лютого в Шевченківському суді Києва відбудеться чергове судове засідання за обвинуваченням екс-голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Під час засідання вирішуватимуть, чи арештовувати приховані 300 тисяч доларів на банківському рахунку Насірова у Великобританії.

Відповідне клопотання про накладення арешту, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подали до суду ще 7 лютого 2019 року, втім адвокати Насірова просили суд надати їм час для підготовки.

За словами прокурора САП Андрія Перова, цей рахунок Насіров відкрив у фінансовій установі Interactive Brokers Королівства Великої Британії та Північної Ірландії ще три роки тому.

Нині у Великій Британії триває судовий процес щодо цього рахунку, й місцеві правоохоронці хочуть заблокувати наявні на ньому кошти.

Насіров дізнався про судовий процес й указав 300 тис доларів на британському рахунку у своїй декларації як кандидата в президенти України у січні 2019 року, хоча приховував ці кошти протягом трьох років. Про це на судовому засіданні заявив прокурор Андрій Перов.

Нагадаємо, що екс-голову Державної фіскальної служби Романа Насірова обвинувачують у зловживанні службовим становищем щодо надання незаконних розстрочень із сплати податків фірмам, пов’язаним з народним депутатом-втікачем Олександром Онищенком. В результаті цих рішень Насірова держава зазнала збитків на загальну суму понад 2 млрд грн.

Засідання відбудеться об 11:00 в приміщенні суду за адресою: Дегтярівська, 31А. Головуючий суддя Володимир Бугіль.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності