Підтримати

АНОНС — Рентгенолог та сумнівний медексперт: у суд приводом викликали свідків у справі Шабуніна

У вівторок 23 липня у Дніпровському районному суді Києва відбудеться засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталія Шабуніна, якого звинувачують у побитті журналіста, а насправді — провокатора, що прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання. Суд має допитати двох свідків: ренгенолога та медексперта, які оцінювали ушкодження Філімоненка. 

Початок засідання — 14:30. Адреса суду — Київ, вул. Кошиця, 5.

Лікаря-рентгенолога мали допитати ще у травні, проте він не з’являвся на судові засідання. Адвокат Шабуніна клопотав про залучення рентгенолога в обов’язковому порядку. 

Необхідність допитати рентгенолога полягає в тому, що ушкодження у Філімоненка лікарі змогли виявити лише після 12 днів його перебування у лікарні. Відповідно, рентгенолог, за висновками якого і проводили експертизи, може розповісти, яким чином він визначав ступінь ушкоджень.

Окрім того, на засідання 23 липня приводом викликали медичного експерта Давида Валіахметова. Зауважимо, що після інциденту лікарі “швидкої” не зафіксували перелому у провокатора, але через 12 днів Валіахметов виявив начебто ушкодження середньої тяжкості.

Валіахметов, який займає посаду завідуючого відділу судово-медичної експертизи Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи, свого часу робив експертизи Роману Насірову та навіть “відмазував” вбивцю.

У квітні 2019 року свідчення суду надав фельдшер, який прибув за викликом на місце інциденту в день, коли Шабунін вдарив провокатора. За словами фельдшера, Філімоненко відмовився від першої медичної допомоги та госпіталізації.

Так, улітку 2017 він вдарив Всеволода Філімоненка, який називає себе журналістом, а насправді — провокатора та відео-блогера. 

Шабуніна обвинувачують за статтею 345-1 “Погроза або насильство щодо журналіста” Кримінального кодексу України після того, як він рік тому вдарив в обличчя провокатора Філімоненка, який тривалий час переслідував Віталія та цькував співробітників ЦПК. Шабуніну загрожує до 5 років позбавлення волі.

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo
Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq     

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Аваков намагається легалізувати негласні слідчі дії щодо ЦПК за допомогою нардепа Деркача. Заява
Хронологія переслідувань: суд допитав Шабуніна у справі про побиття псевдожурналіста Філімоненка
АНОНС — Справа Шабуніна: завтра у суді мають допитати провокатора Філімоненка

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності