АНОНС — Прокурори САП спробують затвердити угоду з фігурантом справи про розтрату майже 15 млн грн ДП “Антонов”

У п’ятницю 19 жовтня о 15.40 Шевченківський районний суд (вул. Дегтярівська, 31-А) продовжить розгляд угоди прокурорів САП із ключовим фігурантом справи щодо розтрати майже 15 мільйонів гривень ДП “Антонов”.

Під час судового засідання Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) спробує затвердити угоду з обвинуваченим у справі Арсеном Ісаакяном, яку прокурор Василь Кричун зачитував минулого судового засідання.

У вересні прокурори САП намагалися затвердити угоду із Арсеном Ісаакяном — колишнім керівником ДІФКУ, який підозрюється у завданні державі шкоди в майже 15 мільйонів гривень.

Реальне відбування позбавлення волі хочуть замінити іспитовим строком у два роки та штрафом у 17 тисяч гривень. Тоді за умови розгляду справи в загальному порядку Ісаакяну загрожує до 6 років позбавлення волі.

Якщо САП таки вдасться затвердити угоду у такому вигляді, Ісаакян відбудеться лише незначним штрафом, а з держпідприємства “Антонов” зможуть стягнути майже 16 мільйонів гривень на користь приватної фірми.

Нагадаємо, що 1998 року Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (ДІФКУ) уклала договір на грошову позику 20 млн грн державному підприємству “Антонов” на побудову літаків АН-140. ДІФКА перерахувала частину коштів — 16 млн грн.

У травні 2015 року керівник ДІФКУ Арсен Ісаакян продав право вимоги цих коштів приватній фірмі за 1,5 млн грн. Внаслідок договору держава зазнала шкоди на 14,6 млн грн.

Це стало приводом для НАБУ розпочати розслідування. Справу передали до суду у березні 2016, проте за цей час відбулось лише одне засідання у вересні 2018, коли САП намагалося затвердити сумнозвісну угоду з Ісаакяном.

Головуючий суддя: Павло Слободянюк; судді-учасники колегії: Віталій Циктіч та Євген Мартинов.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності