Підтримати

АНОНС – Профільний комітет Ради збирається підтримати фейкову судову реформу Зеленського

У середу, 15 липня, о 15:00 відбудеться засідання комітету Верховної Ради з питань правової політики (вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12). У порядку денному стоїть законопроєкт №3711.

Громадські організації раніше заявляли, що законопроєкт №3711 несе загрозу для судової реформи, не забезпечує очищення Вищої ради правосуддя та ризикує зірвати програму України з МВФ. 

22 червня Президент Зеленський вніс на розгляд парламенту законопроєкт №3711. Заявлена мета законопроєкту – перезапуск судової реформи та приведення її у відповідність рішенню Конституційного Суду, який в березні скасував основні положення попередньої ініціативи президента у сфері судової влади.

Законопроєкт №3711 суперечить ідеї судової реформи, адже не тільки не забезпечить очищення судової влади, але консервує та навіть посилює вплив недоброчесних суддів. Законодавча ініціатива президента не відповідає ані передвиборчим обіцянкам президента та його політичної сили щодо судової реформи, ані зобов’язанням України перед Міжнародним валютним фондом та ризикує зірвати надання подальшої фінансової допомоги від МВФ.

Детальніший аналіз законопроєкту за посиланням: https://bit.ly/3feE8MR 

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Закликаємо Президента не поглиблювати конституційну кризу та посприяти конституційному очищенню складу КСУ

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності