Підтримати

АНОНС – інформація про рухоме та нерухоме майно стане публічною та відкритою

Запрошуємо вас на прес-брифінг та презентацію антикорупційного законопроекту №2423, згідно якого вся інформація щодо рухомого та нерухомого майна громадян стане публічною.

Ввівши в державному реєстрі прізвище особи, можна буде дізнатися інформацію про те, якими квартирами, будинками, земельними ділянками та машинами вона володіє.

Прес-брифінг розпочнеться 1 квітня, в середу, об 11.45,  в приміщенні Українського кризового медіа центру, за адресою Український дім, вул. Хрещатик, 2

В прес-брифінгу візьмуть участь:

  • Єгор Соболєв, народний депутат, Голова Комітету по боротьбі з корупцією, співавтор законопроекту;
  • Леонід Козаченко, народний депутат, співавтор законопроекту;
  • Віталій Шабунін, голова правління «Центру протидії корупції»;
  • Денис Бігус, керівник проекту «Гарна хата».

На прес-брифінгу автори законопроекту розкажуть про те, яка саме інформація стане доступною українцям, коли та на яких умовах. Громадські активісти зі сфери боротьби з корупцією розкажуть про те, як відкриття інформації про рухоме та нерухоме майно, стане новим інструментом у боротьбі з корупціонерами в країні.

Хочемо нагадати, що у Верховній Раді депутатами від всіх Коаліційних партій був зареєстрований законопроект №2423, яким стає публічною інформація щодо рухомого та нерухомого майна українців. Зокрема, за суб’єктом, можна буде знайти інформацію про наявність квартири чи будинку у громадянина, площі майна та територіального розташування, без зазначення точної адреси. Це саме стосуватиметься і земельних ділянок. Відкритими стануть і бази ДАІ, де можна буде отримати інформацію щодо наявності авто,його року випуску та об’єму двигуна, без зазначення номерних знаків авто.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — У Печерському суді почнуть заново розглядати справу експертки “рюкзаків Авакова”
ЗАЯВА — Правосуддя не може бути заручником побажань держави-агресора
Zero Corruption: Центр протидії корупції оновив бренд та розширює коло діяльності

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності