Підтримати

АНОНС – інформація про рухоме та нерухоме майно стане публічною та відкритою

Запрошуємо вас на прес-брифінг та презентацію антикорупційного законопроекту №2423, згідно якого вся інформація щодо рухомого та нерухомого майна громадян стане публічною.

Ввівши в державному реєстрі прізвище особи, можна буде дізнатися інформацію про те, якими квартирами, будинками, земельними ділянками та машинами вона володіє.

Прес-брифінг розпочнеться 1 квітня, в середу, об 11.45,  в приміщенні Українського кризового медіа центру, за адресою Український дім, вул. Хрещатик, 2

В прес-брифінгу візьмуть участь:

  • Єгор Соболєв, народний депутат, Голова Комітету по боротьбі з корупцією, співавтор законопроекту;
  • Леонід Козаченко, народний депутат, співавтор законопроекту;
  • Віталій Шабунін, голова правління «Центру протидії корупції»;
  • Денис Бігус, керівник проекту «Гарна хата».

На прес-брифінгу автори законопроекту розкажуть про те, яка саме інформація стане доступною українцям, коли та на яких умовах. Громадські активісти зі сфери боротьби з корупцією розкажуть про те, як відкриття інформації про рухоме та нерухоме майно, стане новим інструментом у боротьбі з корупціонерами в країні.

Хочемо нагадати, що у Верховній Раді депутатами від всіх Коаліційних партій був зареєстрований законопроект №2423, яким стає публічною інформація щодо рухомого та нерухомого майна українців. Зокрема, за суб’єктом, можна буде знайти інформацію про наявність квартири чи будинку у громадянина, площі майна та територіального розташування, без зазначення точної адреси. Це саме стосуватиметься і земельних ділянок. Відкритими стануть і бази ДАІ, де можна буде отримати інформацію щодо наявності авто,його року випуску та об’єму двигуна, без зазначення номерних знаків авто.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Заява Центру протидії корупції щодо протестів у Білорусі
12 днів після підпалу будинку Шабуніна: його ще не допитували і не визнали потерпілим
Заява активістів щодо переслідування Віталія Шабуніна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності