Підтримати

АНОНС – Правоохоронний комітет Ради втретє визначатиметься із кандидатами в комісію з обрання керівника САП

Сьогодні 15 вересня комітет з питань правоохоронної діяльності обиратиме нові пропозиції щодо кандидатур, які обиратимуть керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Нові списки фракції та депутатські групи могли подавати до опівночі 14 вересня. 

Коли: 15:30

Де: вул. Садова, 3 “а”, кабінет 416 

Онлайн-трансляція: https://bit.ly/3c2RL0W 

Кандидатури, які подали фракції та депутатські групи, стануть відомі під час комітету. Також сьогодні депутати проведуть із ними співбесіди. 

Нагадаємо, голосування за сумнівну комісію та кандидатів, що не відповідають закону з обрання керівника САП порушує умови безвізу з Європейським Союзом і може запустити механізм його призупинення, а то й перегляду.

Раніше депутати уже двічі провалили голосування за сумнівних кандидатів, яких пропонував правоохоронний комітет. Більше того, ці кандидати не відповідали абзацу 3 частини 2 статті 8-1 Закону “Про прокуратуру”: “Членами конкурсної комісії повинні бути особи, які мають бездоганну ділову репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, а також значний досвід діяльності у сфері запобігання або протидії корупції”. 

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Справу щодо ймовірно незадекларованої вілли та інших статків Авакова закрили через скандальне рішення Конституційного Суду
Робоча група Разумкова всупереч Зеленському відмовляється карати посадками за брехню в деклараціях

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності