Підтримати

АНОНС – перший прес-брифінг Конкурсної комісії з обрання Антикорупційного прокурора

25 вересня, о 10.00 в приміщенні Українського кризового медіа центру, за адресою вул. Хрещатик 2 (Український дім) – перший прес-брифінг Конкурсної комісії з обрання Антикорупційного прокурора.

Під час брифінгу представники Комісії розкажуть про те, як відбуватиметься конкурс, вимоги до кандидатів та принципи відбору.

Комісія виступить з пропозицією допустити до участі у конкурсі на посади в Антикорупційну прокуратуру не тільки кандидатів з 5-річним досвідом прокурорської роботи, а всіх, хто має два роки юридичного стажу.

Зі зверненням невідкладно підтримати ці законодавчі зміни представники конкурсної комісії звернуться до Президента України та керівників Коаліційних фракцій у парламенті, аби вимоги до кандидатів були чітко визначені ще до початку конкурсу.

Прес-брифінг пройде в п’ятницю, 25 вересня, о 10.00 в приміщенні Українського кризового медіа центру, за адресою вул. Хрещатик 2 (Український дім).

В прес-брифінгу візьмуть участь:

  • Катерина Левченко, голова Конкурсної комісії з обрання Антикорупційного прокурора, президент Міжнародного жіночого правозахисного центру “Ла Страда – Україна”
  • Віталій Шабунін, секретар Конкурсної комісії з обрання Антикорупційного прокурора, голова правління “Центру протидії корупції”.

На думку членів комісії, скасування вимоги про пятирічний прокурорський досвід звужує коло кандидатів людьми, що вже працюють в системі правоохоронних органів, зокрема, Генеральної прокуратури, що унеможливлює потрапляння в Антикорупційну прокуратуру нових кадрів.

Контактна особа: Устінова Олександра, 067 550 15 70, o.ustinova@antac.org.ua

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності