Підтримати

АНОНС – передача закупівель ліків міжнародникам досі заблокована

Запрошуємо журналістів на прес-брифінг, на якому громадські організації розкажуть про те, хто і надалі блокує передачу закупівель ліків міжнародним організаціям.

Прес-брифінг пройде 24 листопада, о 9.30 в приміщенні Українського кризового медіа-центру, за адресою вул. Хрещатик 2, «Український дім».

В прес-брифінгу візьмуть участь:

  • Віталій Шабунін, «Центр протидії корупції»;
  • Ольга Стефанишиина, БФ «Пацієнти України»
  • Ніна Астафорова-Яценко, мати 7-річної дівчинки з хворобою Віллі-Брандта, голова правління БФ “Діти з гемофілією”

Справа в тому, що незважаючи на те, що Міністерство охорони здоров’я підписало договори з міжнародними організаціями про передачу їм закупівель ліків та вакцин, досі міжнародні організації не в змозі оголосити тендери.

Існує величезний спротив тендерної мафії в Україні, яка вимагає від міжнародних організацій не закуповувати ліки за міжнародними стандартами якості, погрожуючи блокуванням закупівель.

До того ж, деякі державні структури (зокрема Державний Експертний Центр України) затягують реєстрацію вакцин, які закуповуються у всьому світі і вже заброньовані для України. Якщо ДЕЦ не зареєструє вакцини вчасно, то не лише Україна, але й ЮНІСЕФ нестимуть серйозні втрати та репутаційні ризики.

На прес-брифінгу будуть озвучені всі проблеми, які існують із закупівлею ліків міжнародними організаціями, та імена людей, які за цим стоять, намагаючись і надалі зберегти корупційні схеми на державних закупівлях ліків.

Контактна особа: Устінова Олександра, 067 550 15 70, o.ustinova@antac.org.ua

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Нардеп від “Слуги народу” хоче “в чорну” проводити закупівлі медичних товарів для боротьби з епідеміями
Громадські та пацієнтські організації закликають МОЗ утворити незалежну комісію для відбору членів Наглядової ради ДП “Медичні закупівлі України”
Кабмін затвердив ручне керування медичних закупівель: країна може залишитися без ліків

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності