АНОНС — ВИПРАВЛЕНО! Активісти відклали акцію під стінами Кваліфкомісії суддів

У четвер, 17 жовтня, о 9:00 під стінами Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) громадські активісти мали провести акцію “Останній шанс для нечисті” через бажання комісії зберегти повноваження 75 недоброчесним суддям. Однак ВККС скасувала 2 своїх засідання

Своєю чергою, на сайті Вищої кваліфкомісії суддів досі є анонси засідань, призначені на 21 та 22 жовтня. У ці дати ВККС може провести у довічне правосуддя найбільш скандальних у списку 75 недоброчесних суддів. 

До цього списку 75-ти входять Олег Глуханчук, Олександр Вільчинський та Костянтин Кобилянський. Всі троє працюють в адміністративних судах, володіють статками, які не можуть пояснити та відомі зв’язками з чиновниками часів Януковича Андрієм Портновим і Сергієм Ківаловим. 

Нагадаємо, що основною вимогою активістів є скасування ВСІХ засідань ВККС, яка в останні дні своїх повноважень збереться у пленарному складі, щоб “протягнути” на посади 75 суддів, щодо яких Громадська рада доброчесності надала висновки про невідповідність критеріям професійної етики та доброчесності.

Якщо ВККС не скасує ВСІ засідання, активісти зберуться під її стінами 21 та 22 жовтня. 

Зауважимо,що сьогодні Верховна Рада в другому читанні проголосувала законопроєкт №1008, яким звільняється чинна ВККС. 

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності