Підтримати

АНОНС — Одеського суддю-корупціонера, який стріляв у детективів НАБУ, можуть випустити з-під варти

У вівторок 06 лютого о 13:00 у Заводському районному суді Миколаєва (м. Миколаїв, вул. Радісна, 3) відбудеться судове засідання у справі за обвинуваченням одеського судді Олексія Бурана. Саме його детективи НАБУ затримали на гарячому, коли він отримував хабар у розмірі півмільйона гривень. Під час затримання суддя почав стрілянину по детективам НАБУ, завдяки чому став відомим на всю Україну.

На засіданні вирішуватиметься питання продовження запобіжних заходів обвинуваченим: Олексію Бурану — варти, а юристу Андрію Селіхову, посібнику судді, який і передавав кошти — домашнього арешту.

Наразі одеський суддя Буран вже  22 місяці перебуває в СІЗО і адвокати проситимуть змінити йому запобіжний захід на домашній арешт.

Нагадаємо, що у березні 2016 в Одесі детективи НАБУ задокументували факт одержання суддею Бураном хабара у розмірі 500 тисяч гривень за винесення необхідного рішення у справі про стягнення боргу.

Коли детективи НАБУ прибули додому до Олексія Бурана з обшуком, Буран намагався відстрілюватися з травматичної зброї. Судді вручили підозру в одержанні неправомірної вигоди та погрозі вбивством правоохоронців.

31 березня Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт Бурана. У парламенті суддя заявив, що висунуті йому обвинувачення не відповідають дійсності. У разі визнання судді винним, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За інформацією джерела ЦПК, є висока ймовірність звільнення Бурана з-під варти, що матиме наслідком отримання моральної переваги для Бурана та можливості впливати на хід розгляду справу через свідків, котрі мають бути допитані. Також Буран зможе без кінця затягувати розгляд справи, фактично, “висуваючи свої вимоги” до обвинувачення.

Варто відмітити, що справа Бурана була скерована до суду ще 18 місяців тому і її розгляд свідомо затягується. За цей час підготовче засідання відбулося лише за 2 місяці після передачі справи до суду, а майже після року судових засідань суд постановив розпочати розгляд спочатку.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — У Печерському суді почнуть заново розглядати справу експертки “рюкзаків Авакова”
ЗАЯВА — Правосуддя не може бути заручником побажань держави-агресора
Zero Corruption: Центр протидії корупції оновив бренд та розширює коло діяльності

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності