Підтримати

АНОНС — Обережно, токсичні! Активісти проведуть акцію біля відомств Луценка та Авакова

У вівторок 14 травня громадські активісти встановлять знак “Токсично” та обгородять обмежувальною стрічкою територію будівель Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ. Очільники цих відомств Юрій Луценко і Арсен Аваков стали політично токсичними та повинні піти у відставку.

Акція розпочнеться о 10.00 біля будівлі ГПУ (вул. Різницька 13/15) та згодом продовжиться біля МВС (Богомольця 10).

Спікери:

  • Марина Хромих — представниця ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк?”
  • Марія Томак — Медійна ініціатива за права людини
  • Роман Маселко — член ВО “Автомайдан”, адвокат Небесної сотні

Генпрокурор Луценко та міністр внутрішніх справ Аваков несуть політичну відповідальність за провал реформ прокуратури та поліції. Правоохоронні органи замість боротьби з корупцією — очолили її, а замість арешту кримінальних авторитетів — стали їхніми кращими друзями.

Як результат, лише з 2017 року в Україні скоїли понад 55 атак на активістів та журналістів, з них 4 — вбивства. Розслідування цих атак усіляко саботуються з боку прокуратури та поліції. У жодному із випадків замовники не покарані.

У кінці квітня 2019 Генпрокуратура пом’якшила статтю обвинувачення Владиславу Мангеру, який тепер переслідується не за замовне вбивство, а за організацію нанесення тяжких тілесних ушкоджень Катерині Гандзюк. Нагадаємо, що на Катю вилили літр (!) сірчаної кислоти.

У той же час, Нацполіція від самого початку саботувала слідство у справі Гандзюк. Намагалися повісити все на непричетного стрілочника і згодувати цю брехню суспільству. Якби не робота журналістів, він би і досі сидів за нескоєний злочин.

Крім того, син Арсена Авакова Олександр та заступник Сергій Чеботар організували корупційну схему з розкрадання 14 млн грн. Відповідальність у “справі рюкзаків“ ніхто не поніс.

Юрій Луценко своєю чергою долучився до остаточного провалу розслідування економічних та корупційних злочинів соратників Януковичів, чим допоміг їм вийти сухими із води.

Саме за Генпрокурорства Юрія Луценка через відсутність прогресу в розслідуваннях з санкційного списку ЄС було виключено Андрія та Сергія Клюєвих, Юрія Іванющенка, Олену Лукаш.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Повноваження із протидії корупції у органах внутрішньої безпеки країн Центральної Європи: огляд досвіду та висновки для України

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності