АНОНС — Недекларування Труханова: ВАКС продовжить досліджувати докази прокурорів

У четвер 23 січня у Вищому антикорупційному суді відбудеться чергове засідання у справі міського голови Одеси Геннадія Труханова. Його обвинувачують у недекларуванні за 2015 і 2016 роки майна цивільної дружини Тетяни Колтунової на 32 млн грн і 18 млн грн відповідно.

Початок засідання: 15:00. Адреса суду: проспект Перемоги, 41. Головуючий суддя: Віктор Ногачевський.

На засіданні судді продовжать досліджувати докази Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

Минулого засідання прокурори показали у суді відеозапис обшуків детективів Національного антикорупційного бюро (НАБУ) в елінгу (місце для тримання човнів) Колтунової, схожому на житловий будинок. У Колтунової знайшли пістолет «Форт» Труханова і 300 тисяч доларів його матері. 

Також прокурор зачитав низку переписок між Колтуновою та її спільною з Трухановим донькою. З листувань може випливати, що ексдружина і одеський мер можуть зберігати сімейні стосунки. 

Нагадаємо, Труханов був одруженим на Колтуновій протягом 1985-1997 років. Але протягом 2015-2016 мав спільний побут з ексдружиною, тож і декларувати її майно він був зобов’язаний.

За даними слідства, одеський мер не вніс до декларації за 2015 і 2016 роки майно на 32 млн грн і 18 млн грн відповідно. 

Майно переважно належить цивільній дружині Труханова: квартира в Одесі у 234,5 квадратного метра, дача у 560,6 квадратів, елінг (місце для зберігання та ремонту суден) площею 228,8 квадратів, два паркомісця, нежитлове приміщення у 271 квадратний метр.

***
Читайте про всі корупційні топсправи оперативно і з поясненнями у нашому Telegram-каналі за посиланням:https://t.me/fuckcorruption

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності