Підтримати

АНОНС — Нардепи-брати Дубневичі вчергове хочуть зняти арешт зі своїх ТЕЦ

У  вівторок, 21 травня,  та у п’ятницю, 24 травня, відбудеться черговий розгляд клопотань до Солом’янського районного суду Києва щодо зняття арешту з Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ на Львівщині, кінцевими бенефіціарними власниками яких є брати-народні депутати Ярослав та Богдан Дубневичі.

Розгляд клопотання щодо Новороздільської ТЕЦ: час — 21 травня о 16-30. Суддя — Максим Вишняк. Адреса суду — вул. Максима Кривоноса, буд. 25 кабінет №29.

Розгляд клопотання щодо Новояворівської ТЕЦ: час — 24 травня о 15-30. Суддя — Максим Вишняк. Адреса суду — вул. Максима Кривоноса, буд. 25 кабінет №29.

Дві теплоелектростанції на Львівщині у серпні 2018 року передали за рішенням суду в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) через кримінальне провадження Національного антикорупційного бюро.

В ході розслідування, за клопотанням НАБУ в червні 2018 року суд наклав арешт на ці дві ТЕЦ. Детективи вважають, що на ТЕЦ застосовувалися корупційні схеми, внаслідок чого держава втратила 1,4 млрд грн.

АРМА призначила нового управителя електростанцій, але попередній менеджмент саботував роботу ТЕЦ. Зокрема, колишні керівники знищили технічну документацію, забрали частину обладнання та підбурювали працівників не виходити на роботу.

Протягом осені і зими 2018-2019 років Дубневичі неодноразово намагалися добитися зняття арешту з ТЕЦ, але суд відмовляв їм.  

Нагадаємо, за даними Національного антикорупційного бюро України, впродовж 2013-2015 років Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ отримували природний газ за пільговими цінами від НАК «Нафтогаз України» ніби для постачання тепла населенню. Проте насправді отриманий за пільговими цінами газ, продавався приватним компаніям. У результаті цього державним інтересам в особі НАК «Нафтогаз України» завдано збитків на суму понад 1,4 млрд грн.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — Антикорсуд вирішить, чи брати під варту “слугу народу” Юрченка
АНОНС — В Антикорсуді спробують відновити справу “Роттердам+”, яку безпідставно закрив прокурор САП

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності