Підтримати

АНОНС — На кону прослушка для НАБУ та ДБР: Сьогодні комітет вирішить, за які зміни в правоохоронній реформі голосуватиме Рада

Сьогодні 17 вересня комітет парламенту з правоохоронної діяльності розглядатиме законопроекти президента Володимира Зеленського щодо реформування прокуратури (1032), змін до кримінального процесу (1009). Це вже підготовка законопроектів до другого читання, тому від рішення комітету залежить, чи будуть прийняті правки, як можуть “погіршити” або “покращити” ці законопроекти. 

Час: 18:30. Адреса: вул. Садова 3а, зала засідань 727.

Комітет з питань правоохоронної діяльності розгляне законопроект президента, який пропонує зміни до Кримінального процесуального кодексу. Ним пропонується надати дозвіл Національному антикорупційному бюро (НАБУ) і Державному бюро розслідувань (ДБР) самостійно проводити “прослушку”, скасувати “правку” Лозового” тощо.

Правоохоронний комітет також розглядатиме проект про зміни в закон про прокуратуру. Це і ліквідація військової прокуратури, зупинення повноважень Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та переатестація прокуратури. 

Окрім того, у порядку денному комітету є розгляд питання про включення до порядку денного цієї сесії проекту закону щодо змін в роботі ДБР.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності