Підтримати

АНОНС – Комітети Ради розглянуть законопроєкти про перезапуск НАЗК та судову реформу Зеленського

У понеділок, 30 вересня, комітети Верховної Ради розглядатимуть законопроєкти щодо перезавантаження НАЗК та судової реформи, які подав до парламенту президент України Володимир Зеленський. Вони вже пройшли перше читання у залі, тепер народні обранці готуватимуть їх до другого читання.

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики відбудеться о 12.00 за адресою: м.Київ, вул. Садова, 3-а, зал засідань № 330. Вхід за картками акредитації, яку здійснює прес-служба Верховної Ради. 

Депутати підготують до другого читання Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції (1029)

Ним пропонується звільнити чинний склад НАЗК після набуття чинності законом та протягом 60 днів провести конкурс на керівництво органу і призначити на цей час тимчасового очільника НАЗК.

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань правової політики відбудеться о 15.00 за адресоюм.Київ, вул. Садова, 3а, кімн. 536. Вхід за картками акредитації, яку здійснює прес-служба Верховної Ради.

Народні обранці візьмуться за підготовку до другого читання Проєкту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування (1008).

Ним, зокрема, пропонується перезавантажити Вищу кваліфікаційну комісію суддів України, яка організовує конкурси на суддівські посади та перевіряє компетентність і доброчесність чинних служителів Феміди.

Детальніше про проблеми, які вирішують ці законопроекти  — у проекті Центру протидії корупції для “Української правди”.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

Читайте також

Всі новини
Вища рада правосуддя проігнорувала застереження міжнародних партнерів: офіційний документ
ВРП відмовилася карати суддів скандального ОАСКу, які визнали націоналізацію Приватбанку незаконною

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності