Підтримати

АНОНС — Коаліція громадських організацій зустрінеться із кандидаткою у Президенти Тимошенко

У четвер 7 лютого коаліція громадських організацій зустрінеться із кандидатом у Президенти Юлією Тимошенко щодо антикорупційного порядку денного.

Підтримати антикорупційні вимоги закликають також іншого кандидата — чинного Президента Петра Порошенка.

Початок зустрічі —  13.00. Адреса — Верховна Рада (вул. Грушевського, 5), 3 поверх. Вхід журналістам за картками акредитації в кулуари Верховної Ради.

Ключові громадські організації України закликали кандидатів у Президенти зафіксувати свої пропозиції щодо подолання основних проблем державної антикорупційної політики проблем у країні.

Свої позиції вже зафіксували четверо кандидатів у Президенти — Володимир Зеленський, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий та Дмитро Гнап. Організації закликають також долучитися до порядку денного чинного Президента України Петра Порошенка.

Серед антикорупційних вимог звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та двох його заступників, перезапуск Національного агентства з питань запобігання корупції, звуження повноважень Служби безпеки України до стандартів НАТО та захист Національного антикорупційного бюро.

***

Хто із кандидатів підтримав антикорупційний порядок денний та які громадські організації долучилися: http://anticoragenda2019.org.ua/

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Заява Центру протидії корупції щодо протестів у Білорусі
12 днів після підпалу будинку Шабуніна: його ще не допитували і не визнали потерпілим
Заява активістів щодо переслідування Віталія Шабуніна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності