Підтримати

АНОНС — КДКП вирішуватиме, чи покарати прокурора Горбатюка. Йому загрожує звільнення

У середу, 11 вересня, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) вирішуватиме питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергія Горбатюка.

Засідання відбудеться об 11.40 за адресою Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81-б.

Підстава – скарга судді Господарського суду м.Києва Мальвіни Данилової, яка двічі намагалась стати суддею нового Верховного Суду, але була визнана Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККС) невідповідною цій посаді.

Данилова звернулась до КДКП з вимогою покарати Сергія Горбатюка, який надав Громадській раді доброчесності (ГРД) дані, встановлені під час досудового розслідування, про те, що на суддю розподілялись справи з порушенням принципу випадковості. Нібито Горбатюк поширив неправдиву інформацію та порушив презумпцію невинуватості. Однак ні в рішенні ГРД, ні в листі Горбатюка немає твердження, що Данилова вчинила злочин, а лише констатується факт розподілу справ на неї на безальтернативній основі.

Скаргу Данилової можуть використати для того, аби покарати прокурора, який керує розслідуванням злочинів проти учасників Революції Гідності, а нещодавно оприлюднив докази злочинної поведінки суддів Окружного адміністративного суду м. Києва.

Горбатюк неодноразово виступав проти методів роботи екс-генпрокурора Юрія Луценка і вже отримував незаконну догану за відмову передати справу щодо ймовірних зловживань колишнього голови Апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенка.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Британська організація заявила про використання ІКЕА незаконно вирубаної української деревини
Канал “1+1” вісім років брехав Нацраді ТБ і радіо про частку Медведчука у власності і може бути позбавлений ліцензії
НАЗК перевірить голову СБУ Баканова через іспанську фірму

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності