Підтримати

АНОНС – Хто та як керуватиме конфіскованим у корупціонерів майном?

22 серпня о 10:00 відбудеться прес-брифінг конкурсної комісії про результати першого етапу конкурсу з обрання голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Брифінг та презентація роботи Агентства відбудеться 22 серпня з 10.00 до 11.00 в Українському кризовому медіа центрі за адресою: Український Дім, Європейська площа, 1.

У брифінгу візьмуть участь:

  • Андрій Стельмащук, голова конкурсної комісії, керуючий партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»
  • Ярослав Юрчишин, секретар комісії, виконавчий директор Трансперенсі Інтернешнл України.

Презентуватиме концепцію роботи Агентства:

  • Дарина Каленюк, член конкурсної комісії, виконавчий директор Центру протидії корупції
  • Гліб Канєвський, експерт ЕУДОС-Центр політичних студій та аналітики

Як відомо, Агентство з управління активами було створено у лютому 2016 року з метою упорядкування процесу управління майном, арештованим під час досудового розслідування корупційних злочинів, а також – з метою отримання прибутку від реалізації активів, конфіскованих у корупціонерів за рішенням суду.

До складу конкурсної комісії з обрання керівника Агентства увійшли 9 осіб – журналісти, експерти-правники та представники антикорупційних громадських організацій.

Конкурс на посаду директора був оголошений на початку липня 2016 року. За інформацією конкурсної комісії, відбирати кандидатів будуть до середини вересня, а сам конкурс відбуватиметься у два етапи: тестування та співбесіди. Фінальне рішення про те, хто управлятиме арештованим і конфіскованим майном корупціонерів та інших злочинців, комісія планує прийняти 16 вересня.

Кандидат на посаду голови Нацагентства з повернення активів має володіти державною мовою та мати українське громадянство, не бути судимим та пройти спеціальну і майнову перевірку – подати декларацію про доходи і витрати за останній рік.

Документи для участі у конкурсі подали 20 кандидатів з державних установ, вищих навчальних закладів, приватного сектору та тимчасово безробітні. Повний список та документи кандидатів, зокрема, майнові декларації, публікуються на офіційному веб-порталі Кабінету Міністрів України.

Документи на конкурс подали: Авдєєв Р.О., начальник відділу банку «Фінанси та Кредит»; Бусол О.Ю. старший науковий співробітник Національної юридичної бібліотеки; Гета О.С., начальник районного відділу виконавчої служби у Харківській області, Людкевич С.Г., генеральний директор «Інвестиційної групи «Інеко», Марюхна Ю.І., прокурор Харківської місцевої прокуратури, Грабар М.Ф., голова «Українська спілка боротьби з мафією та корупцією», Реун А.М., заступник директора департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції, Пікузо В.В., директор департаменту «Укроборонпрому», Соболевський І.В., консультант з правових питань секретаріату правоохоронного Комітету ВР, Усатий Г.О., доцент кафедри кримінального права та кримінології юридичного факультету Університету Т. Шевченка, Шевчук О.Є., ТВО заступника ком. по РОС в/ч п/п В. 1670, Янчук А.В., заступник міністра юстиції.

Змагатимуться за посаду директора Агентства також пенсіонер Солодун О.В. та сім тимчасово безробітних кандидатів: Бернацський О.В., Бірюк Д.М., Буряк І.В., Дяченко О.М., Ніжинська І.С., Скаліцький Ю.О., Сологуб В.Б.

19 серпня о 14.00 конкурсна комісія збереться на чергове засідання, де визначить перелік кандидатів, допущених до участі у наступному етапі конкурсу – тестуванні. Місце проведення засідання: м. Київ, Будинок Уряду, вул. Грушевського, 12/2, 8-й поверх, зал засідань Урядових комітетів. Акредитація ЗМІ на засідання конкурсної комісії здійснюється до 12:30 19 серпня за за тел.: 256-77-07 та e-mail:surmak@kmu.gov.ua.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності