Підтримати

АНОНС — Хто стане заступником керівника Національної служби здоров’я?

21 травня оберуть заступника керівника Національної служби здоров`я України (НСЗУ). Ця новостворена служба, відповідно до реформи, контролює лікарні та виплати за кожного пацієнта відповідно до наданих послуг.

Конкурс проводиться Комісією з питань вищого корпусу державної служби. Так, згідно з повідомлення на сайті Комісії, завтра вона планує провести допуск кандидатів до тестування, саме тестування та співбесіди.

Початок конкурсу о 10.00, за адресою вул. Прорізна 15.

Це новий орган, який створили в рамках медичної реформи та який контролює всі виплати в сфері охорони здоров`я, обирає лікарні, які отримують гроші від держави та контролює розподіл більше 100 млрд гривень щороку на оплату послуг пацієнтів.

Відповідно до переліку кандидатів, оприлюдненого Нацкомісією з питань держслужби, на місце керівника НСЗУ претендують 2 осіб — Наталія Рябцева та Олена Дрощенко.

Наталія Рябцева наразі працює консультантом з координації реформи охорони здоров’я ТОВ “Делойт і Туш”, а також радником в.о. міністра охорони здоров’я України (на громадських засадах).

Раніше Рябцева працювала у міжнародних організаціях — World Bank Ukraine, Україно-Швейцарська Програма “Здоров’я матері та дитини” та Swiss Tropical and Public Health Institute (Swiss TPH).

Олена Дрощенко зараз тимчасово не працює, хоча згідно з декларацією за 2018 рік отримала дохід.

Раніше Дрощенко була заступником Генерального директора ПАТ “Укрпошта” (2016-2017), заступником керівника Головного департаменту реформування Адміністрації Президента (2014-2016), HR директором Renaissance Credit Bank (до 2014).

Конкурс на посаду заступника голови НСЗУ оголосили 24 квітня та приймали документи до 10 травня.

Відповідно до розпорядження КМУ кандидати повинні мати не менше трьох років стажу “у соціальній сфері, сфері охорони здоров’я, надання послуг, фінансів, а також у благодійних організаціях”.

Нагадаємо, що у лютому 2018 комісія обрала керівником органу Олега Петренка. Тоді за посаду керівника НСЗУ боролися 14 кандидатів.

Акредитація за телефоном (044) 278-49-25

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Кабмін затвердив ручне керування медичних закупівель: країна може залишитися без ліків
ЗАЯВА – Громадські організації закликають Степанова не призначати куратором майже 100 мільярдів фігуранта антикорупційних розслідувань
АНОНС – Куратор 100 мільярдів. Як Степанов без зайвих очей обиратиме очільника Національної служби здоров’я

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності