Підтримати

АНОНС — ХТО КЕРУВАТИМЕ СЛУЖБОЮ ЗДОРОВ’Я З БЮДЖЕТОМ У 100 МЛРД?

Завтра, 27 лютого, відбудеться конкурс з обрання Голови Національної служби здоров’я – ключового медичного органу країни з річним бюджетом понад 100 мільярдів гривень. Ця новостворена служба, відповідно до реформи, контролюватиме лікарні та виплати за кожного пацієнта відповідно до наданих послуг.

Конкурс проводиться Комісією з питань вищого корпусу державної служби, фактично, за один день. Так, згідно з повідомлення на сайті Комісії, завтра вона планує провести допуск кандидатів до тестування, саме тестування та співбесіди. Початок конкурсу о 10.00, за адресою вул. Прорізна 15.

Сам конкурс було оголошено 7 лютого. Прийом документів тривав до п’ятниці, 23 лютого.

Жодної публічної інформації про те, хто подався на цю посаду, скільки кандидатів, який в них досвід, хто з них допущений за результатами оцінки документів чи спеціальної перевірки – на сайті Комісії до цих пір немає, хоча конкурс і обрання переможця має відбутися завтра.

Громадськість не має можливості перевірити доброчесність кандидатів, оскільки інформація про них Комісією не оприлюднена. Водночас, у планах засідання Комісії на 27 лютого одночасно і затвердження переліку кандидатів, допущених до тестування, і проведення тестування та оцінки кандидатів, і співбесіди з ними. При цьому не зрозуміло, з ким саме відбудуться співбесіди – зі всіма кандидатами, допущеними до конкурсу, чи з тими, хто набрав найбільше балів за результатами тестування. Оскільки кількість претендентів невідома, важко зрозуміти, чи встигне Комісія перевірити письмові роботи кандидатів до співбесід та коли саме планує визначитися із переможцем.

Така швидкість та повна утаємниченість учасників конкурсу може свідчити про те, що ПІБ переможця Комісії заздалегідь відоме, а сам конкурс проводиться лише для маскування політичних домовленостей про те, хто керуватиме Нацслужбою здоров’я.

Також нічого не відомо і про методи оцінки кандидатів, зміст тестових та ситуативних завдань, що мають визначити професійний рівень та компетенції майбутнього керівника Служби. Самі тестові завдання досі не затверджені Комісією.

Контактний номер канцелярії Комісії ​(044) 256 00 01 ​

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Кабмін затвердив ручне керування медичних закупівель: країна може залишитися без ліків
ЗАЯВА – Громадські організації закликають Степанова не призначати куратором майже 100 мільярдів фігуранта антикорупційних розслідувань
АНОНС – Куратор 100 мільярдів. Як Степанов без зайвих очей обиратиме очільника Національної служби здоров’я

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності