Підтримати

АНОНС — Громадськість презентує список кандидатів, негідних антикорсуду

У середу 9 січня о 10.00 в Українському кризовому медіа центрі (Хрещатик 2) громадські організації презентують спільний список кандидатів, недостойних посад суддів Вищого антикорупційного суду.

Центр протидії корупції, Фундація DEJURE, Автомайдан та Трансперенсі Інтернешнл Україна проаналізували кандидатів до антикорсуду та виокремили сумнівних претендентів. На думку громадськості, працювати в новому суді повинні лише кандидати із кришталево чистою репутацією.

Спікери:

– Анастасія Красносільська, Центр протидії корупції
– Ірина Шиба, Фундація DEJURE
– Катерина Бутко, ВО “Автомайдан”
– Максим Костецький, Трансперенсі Інтернешнл Україна

Антикорупційний суд зможе запрацювати після призначення щонайменше 35 суддів, 10 із яких мають бути суддями апеляційної палати. Касаційною інстанцією для рішень антикорупційного суду лишається Верховний суд, а саме Касаційний кримінальний суд у його складі.

Нагадаємо, що у червні 2018 Верховна Рада України ухвалила закон №7440 про Вищий антикорупційний суд України, який займатиметься виключно справами топ-корупції.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Голосування щодо САП: Верховна Рада із схвалення Зеленського зробила крок до скасування безвізу та співпраці з МВФ
Загроза безвізу: правоохоронний комітет утретє вибрав членів у комісію з обрання керівника САП, які не відповідають закону

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності