Підтримати

АНОНС — Фінальний акорд: завтра оберуть керівника апарату Антикорупційного суду

У п’ятницю 17 травня Комісія з питань Вищого корпусу державної служби в системі правосуддя обере керівника апарату Вищого антикорупційного суду (ВАС) України.

Початок засідання — 13.00. Адреса —  вул. Студентська 12 А, приміщення Вищої ради правосуддя.

Керівник апарату ВАС відповідатиме за документообіг у суді, захист інформації, запобігання витоку матеріалів, невтручання в розподіл справ та незалежність інших працівників суду.

У конкурсі на керівника апарату брали участь 13 осіб. Після перевірки знань з англійської мови та стажу залишилися лише троє учасників — Наталія Тимощук, Наталія Король та Богдан Крикливенко.

Переможця конкурсу обере Комісія з питань Вищого корпусу державної служби в системі правосуддя. До її складу входять члени Вищої ради правосуддя (ВРП) та Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Призначити на посаду керівника апарату має голова Державної судової адміністрації України за погодженням із головою Антикорупційного суду.

Нагадаємо, раніше на зборах суддів ВАС було обрано голову Антикорупційного суду. Нею стала Олена Танасевич. Її заступником став суддя ВАС Євген Крук. Запрацювати ж суд повинен 5 вересня 2019 року.

Більше про кандидатів на посаду у матеріалі: https://bit.ly/2LKQMJ0

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Комітет Ради визначився з новими кандидатами у комісію з обрання керівника САП від ОПЗЖ, Довіри та Слуг, які знову не відповідають закону

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності