АНОНС — Дубневичі вчергове намагаються зняти арешт зі своїх ТЕЦ у Львівській області

У п’ятницю, 12 жовтня Солом’янський районний суд міста Києва вчергове розглядатиме скаргу Дубневичів на зняття арешту з Новояворівської ТЕЦ, яка фактично ними керується і була заарештована за клопотанням НАБУ в рамках кримінальної справи про розкрадання газу на цих теплостанціях фірмами, які належать народним депутатам від БПП братам Дубневичам.

Головуюча суддя — Курова О.І. Засідання відбудеться об 11.30. Зал судового засідання потрібно уточнювати на місці. Адреса суду: м.Київ, вул. Полковника Шутова, 1.

Суд розгляне скаргу представників підприємств братів Дубневичів на рішення суду про арешт їхньої Новояворівської ТЕЦ у Львівській області.

Сьогодні існує велика вірогідність того, що суд пристане на бік Дубневичів, адже опалювальний сезон розпочнеться з наступного тижня, а робота ТЕЦ лишається заблокованою.

За інформацією Центру протидії корупції, це відбувається тому, що новий управитель ТЕЦ, обраний Агентством з повернення активів та управління арештованим майном, досі не підписав контракт на постачання газу на ТЕЦ.

Контракт не підписує Нафтогаз, який поставив умову новому управителю — визнати борги Дубневичів і взяти їх на себе. Поки ця ситуація за дорученням прем’єр-міністра врегульовується на рівні постанови уряду, адвокати Дубневичів намагаються оскаржити арешт та повернути собі контроль за ТЕЦ. Разом із Дубневичами на ТЕЦ повернеться і схема з розкрадання газу, яку викрили детективи НАБУ.

Судове засідання зі скасування арешту іншої ТЕЦ (Новороздільської) заплановане на 18 жовтня.

За даними Національного антикорупційного бюро України, впродовж 2013-2015 років «Новороздольска ТЕЦ» та «Новояворівська ТЕЦ» отримували природний газ за пільговими цінами від НАК «Нафтогаз України» ніби для постачання тепла населенню. Але отримували в обсягах, які вдесятеро перевищували реальні потреби конкретних населених пунктів. У результаті цього державним інтересам в особі НАК «Нафтогаз України» завдано збитків на суму понад 1,4 млрд грн.

Дві ТЕЦ у Львівській області, бенефіціарами яких є народні депутати брати Богдан та Ярослав Дубневичі, були передані за рішенням суду в управління АРМА у серпні 2018 року.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Призначений Зеленським суддя КСУ міг вчинити правопорушення, пов’язане з корупцією. Заява до НАЗК від ЦПК
AntAC’s letter to Atlantic Council regarding Akhmetov’s funding
Заява громадськості щодо катастрофічних екологічних наслідків бездіяльності Верховної Ради

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності