Підтримати

АНОНС — Дубневичі вчергове намагаються зняти арешт зі своїх ТЕЦ у Львівській області

У п’ятницю, 12 жовтня Солом’янський районний суд міста Києва вчергове розглядатиме скаргу Дубневичів на зняття арешту з Новояворівської ТЕЦ, яка фактично ними керується і була заарештована за клопотанням НАБУ в рамках кримінальної справи про розкрадання газу на цих теплостанціях фірмами, які належать народним депутатам від БПП братам Дубневичам.

Головуюча суддя — Курова О.І. Засідання відбудеться об 11.30. Зал судового засідання потрібно уточнювати на місці. Адреса суду: м.Київ, вул. Полковника Шутова, 1.

Суд розгляне скаргу представників підприємств братів Дубневичів на рішення суду про арешт їхньої Новояворівської ТЕЦ у Львівській області.

Сьогодні існує велика вірогідність того, що суд пристане на бік Дубневичів, адже опалювальний сезон розпочнеться з наступного тижня, а робота ТЕЦ лишається заблокованою.

За інформацією Центру протидії корупції, це відбувається тому, що новий управитель ТЕЦ, обраний Агентством з повернення активів та управління арештованим майном, досі не підписав контракт на постачання газу на ТЕЦ.

Контракт не підписує Нафтогаз, який поставив умову новому управителю — визнати борги Дубневичів і взяти їх на себе. Поки ця ситуація за дорученням прем’єр-міністра врегульовується на рівні постанови уряду, адвокати Дубневичів намагаються оскаржити арешт та повернути собі контроль за ТЕЦ. Разом із Дубневичами на ТЕЦ повернеться і схема з розкрадання газу, яку викрили детективи НАБУ.

Судове засідання зі скасування арешту іншої ТЕЦ (Новороздільської) заплановане на 18 жовтня.

За даними Національного антикорупційного бюро України, впродовж 2013-2015 років «Новороздольска ТЕЦ» та «Новояворівська ТЕЦ» отримували природний газ за пільговими цінами від НАК «Нафтогаз України» ніби для постачання тепла населенню. Але отримували в обсягах, які вдесятеро перевищували реальні потреби конкретних населених пунктів. У результаті цього державним інтересам в особі НАК «Нафтогаз України» завдано збитків на суму понад 1,4 млрд грн.

Дві ТЕЦ у Львівській області, бенефіціарами яких є народні депутати брати Богдан та Ярослав Дубневичі, були передані за рішенням суду в управління АРМА у серпні 2018 року.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
НАЗК почало повну перевірку декларації Дубінського, якій завадив Конституційний суд
Громадськість засуджує тиск адвокатів на суддів ВАКС та очікує жорсткої реакції від Генпрокурора
Недекларування, легалізація і несплата податків: ЦПК звернувся до Венедіктової для відкриття справи проти Дубінського

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності