АНОНС — Компанія Дубневичів оскаржує рішення по справі НАБУ з 160 млн схемою закупівель на Укрзалізниці

У середу 20 червня о 12.00 Верховний суд (Київ, вул. Копиленка 6) розгляне скаргу на рішення суду про визнання недійсним скандального договору підприємства Укрзалізниці про закупівлю спорядження на суму понад 160 мільйонів гривень. Позов ініціювало НАБУ, оскільки закупівлю провели в обхід тендеру та за завищеними цінами.

Касаційну скаргу у справі подало підконтрольне нардепам Дубневичам підприємство «Корпорація КРТ». Їх не влаштовує рішення судів, які задовольнили позов НАБУ та визнали недійсним договір поставки залізничного спорядження на суму понад 160 мільйонів гривень.

Відповідний позов НАБУ подало ще у 2016 році, коли виявило відповідну схему під час розслідування кримінального провадження щодо зловживань на підприємствах Укрзалізниці. Тоді встановили, що залізничники уклали договір з Коростенським заводом залізобетонних шпал без проведення тендеру, як того вимагало законодавство.

Більше того, як встановили детективи, різниця між  цінами закупівлі та середніми ринковими цінами на закуплені за цим договором кріплення до шпал становить більше 26 мільйонів гривень.

Попри те, що договір підприємство Укрзалізниці укладало із Коростенським заводом, останній виступав прокладкою та купував продукцію у інших підприємств, серед яких ТОВ «Корпорація КРТ», записана на ТОВ «Агропромислове підприємство «Львівське», засновниками якого є народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Богдан та Ярослав Дубневичі.

Слід зазначити, що справа тривалий час затягувалася та кочувала різними інстанціями. Спочатку Господарський суд міста Києва відмовив НАБУ повністю, як і Київський апеляційний господарський суд. І лише Касаційний господарський суд у складі Верховного скасував рішення судів нижчих інстанцій і змусив розглядати справу спочатку, після чого вже інший склад суду в  тому ж Господарському суді м. Києва та Київському апеляційному суді повністю підтримали позицію НАБУ.

Адреса: м. Київ, вул. Копиленка, 6, зал судових засідань №202 (другий поверх)

Склад суддів: головуючий Суховий В.Г. та судді Берднік І.С., Міщенко І.С.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Пропозиція на 22 мільйони: що сказав Микитась на записах НАБУ і чому там прозвучали прізвища Татарова, Симоненка та Стефанішиної
Антикорупційний суд вперше розгляне питання конфіскації активів російського олігарха
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності