Підтримати

АНОНС — Депутати намагатимуться протягнути аудитора НАБУ

Завтра у середу 16 травня о 15.00 комітет з питань запобігання та протидії корупції розгляне рішення про голосування у Верховній Раді за аудитора НАБУ з порушенням процедур.

Це вже четверта спроба депутатів обрати аудитора НАБУ від парламенту і знову в обхід затвердженого самим ж комітетом порядку.

16 травня під час засідання комітету депутати вимагатимуть розглянути “питання щодо затвердження” аудитора НАБУ. Це незважаючи на те, що комітет місяць тому сам затвердив положення про конкурс на посаду аудитора НАБУ, яке вимагає спершу громадського обговорення поданих кандидатур, а потім – співбесід із кандитатами.

Маючи рішення комітету не проводити співбесіди та громадське обговорення, нардепи отримають підстави для розгляду кандидатури аудитора НАБУ від парламенту вже у четвер 17 травня.

Таке поспішання пов’язане із бажанням провести голосування за аудитора “пакетом” із обранням членів до ЦВК, оскільки більшість кадрових питань, такі як обрання голови Нацбанку, Рахункової палати та Омбудсмена парламент уже вирішив. Влада хоче використати останню можливість протягти аудитора у режимі “договорняка” — одночасно “узгоджених всіма політичними силами” членів ЦВК та аудитора НАБУ.

Затвердження аудитора всупереч визначеній процедурі ставить під сумнів весь результат аудиту. Мало того, повноваження незаконно призначеного аудитора можна легко оскаржити в суді, а разом із цим – і весь висновок аудиту.

Нагадаємо, що це вперше НАБУ буде проходити зовнішній аудит, рішення якого може бути єдиною підставою для зняття директора бюро.

Адреса: вул. Садова 3-А, зал засідань №330

Акредитація: (044) 255 35 87 (прес-служба Верховної Ради України)

Анонс на сайті комітету: http://bit.ly/2IDEXle

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
ПРЕСРЕЛІЗ — Недекларування Труханова: одеський мер зберігав у ексдружини пістолет і мамині гроші, хоча нібито не живе з нею
АНОНС — Коридор з фото Революції Гідності. Активісти нагадають членам Вищої ради правосуддя, чому потрібно звільнити ініціатора розгону Майдану
АНОНС — У ВАКС почнуть досліджувати докази у справі про недекларування Труханова

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності