АНОНС — Чи звільнять члени ВРП одіозного суддю Євгена Аблова?

21 листопада, о 10:00 Вища рада правосуддя (вул.Студентська 12А) розгляне скаргу судді Окружного адміністративного суду Євгена Аблова на рішення Дисциплінарної палати про його звільнення.

Нагадаємо, що у квітні Друга дисциплінарна палата ВРП, розглянувши скарги активістів «Автомайдану», вирішила звільнити Євгена Аблова з посади. У четвер остаточне слово має сказати весь склад Вищої ради правосуддя.

Символічно, що питання звільнення судді Аблова буде розглядатися у річницю початку Євромайдану. Євген Аблов – суддя Майдану, саме він, розглянувши позов від скаржника, якому «Євромайдан заважав гуляти Хрещатиком»,  виніс рішення, яким фактично змусив «Беркут» розігнати активістів вночі 10 грудня.

Окрім цього Аблов причетний до низки сумнівних рішень. Зокрема, саме Євген Аблов своїм рішенням практично унеможливив подальше розслідування справи щодо розтрати 14 млн грн. державних коштів міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим при закупівлі рюкзаків для нацгвардії.

Євген Аблов також є фігурнатом плівок, записаних НАБУ в кабінеті голови ОАСК Павла Вовка, де він та інші судді обговорювали питання втручання в діяльність органів судової влади.

Питання щодо звільнення Євгена Аблова буде розглядатися п’ятим в порядку денному засідання ВРП за адресою вул. Студентська 12А

Акредитація на засідання за телефоном: (044) 481-06-49

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Судова реформа на межі катастрофи: Етична рада пропускає до ВРП сумнівних кандидатів, блокує гідних і не пояснює своїх рішень
Роботу Вищої ради правосуддя слід відновити у конституційний спосіб та відповідно до судової реформи

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності