АНОНС — Чому потрібний повний перезапуск НАЗК: активісти представлять список злитих справ

У середу, 15 травня, об 11:00  в Українському кризовому медіацентрі громадські організації “Центр протидії корупції” та “Декларації під контролем” пояснять, чому потрібний повний перезапуск Національного агентства з питань запобігання корупції. Активісти представлять “Чорний список НАЗК”, де зібрані справи, які показують недієвість та підконтрольність владі агентства.

Головними завданнями НАЗК є контроль за поданням декларацій чиновників і їхня перевірка, моніторинг способу їхнього життя, перевірка фактів корупційних правопорушень, фіксація корупційних ризиків тощо.

За всіма напрямками робота органу була провалена, а за деякими — відверто саботована.

Натомість перші особи НАЗК заплющували очі на кричущі порушення, виконували політичні замовлення, виявляючи порушення там, де їх немає, або ж просто допомагали корупціонерам своїми неоднозначими роз’ясненнями.

Активісти зібрали найбільш показові кейси, у яких НАЗК фактично допомагало корупціонерам рятуватися від покарань за корупційні злочини.

Ситуація настільки запущена, що точковими змінами їй не зарадити і потрібен фактичний перезапуск органу.

Спікери:

  • Олена Щербан, член правління Центру протидії корупції
  • Олександра Дрік, голова ГО “Декларації під контролем”
  • Андрій Савін, юрист Центру протидії корупції

Запрошуємо для представлення своєї позиції голову Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Мангула.


Адреса:

Київ, Хрещатик 2 (Український дім)

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Що має зробити влада, щоб отримати позитивну антикорупційну оцінку від ЄС: ЦПК розробив дорожню мапу виконання вимог Єврокомісії
Останній день співбесід серед кандидатів на директора НАБУ: машини з американських аукціонів та ігри з російських “однокласників”

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності