АНОНС – Біля Офісу президента вовчі судді обмотають Зеленського плівками ОАСК

У четвер 3 вересня о 12:00 біля Офісу президента (м. Київ, вул. Банкова 11) активісти зобразять, як президент Володимир Зеленський покриває скандальних суддів Окружного адміністративного суду Києва. 

Активісти, переодягнені в суддів з масками вовків, обмотають Володимира Зеленського плівками. Адже президент ігнорує скандал у судовій системі та, зокрема, плівки, оприлюднені Національним антикорупційним бюро, на яких судді ОАСК домовляються про “захоплення влади” та фактично обговорюють про свій вплив на найвищі судові органи. 

Доказом такого впливу навіть стало те, що учора Вища рада правосуддя відмовилася тимчасово відсторонити від роботи суддів ОАСК. НАБУ підозрює у посяганні на державну владу, створенні злочинної організації та перешкоджанні роботі Вищої кваліфкомісії суддів. Серед них, зокрема, голова суду Павло Вовк, його заступник Євгеній Аблов та судді Володимир Келеберда, Ігор Качур, Олексій Огурцов, Ігор Погрібніченко, Богдан Санін. 

Під час акції відбудеться брифінг, на якому виступлять експерти громадських організацій: 

  • Галина Чижик, Центр протидії корупції; 
  • Роман Маселко, Автомайдан; 
  • Степан Берко, Фундація DEJURE.

Нагадаємо, що 17 липня НАБУ вручило підозри суддям ОАСКу. Крім того, підозру отримав голова Державної судової адміністрації Зеновій Холоднюк.

Того ж дня НАБУ опублікувало нові епізоди розмов Вовка та інших суддів ОАСКу. З них виявилося, що судді створювали свої порядки у Вищій раді правосуддя, Вищій кваліфікаційній комісії суддів та Державній судовій адміністрації, впливали на рішення Конституційного Суду, ймовірно обговорювали легалізацію незаконних статків, втручалися у роботу Національного агентства з питань запобігання корупції та навіть незаконно намагались отримати конфіденційну інформацію про журналістів, використовуючи свої зв’язки у правоохоронних органах.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Судова реформа на межі катастрофи: Етична рада пропускає до ВРП сумнівних кандидатів, блокує гідних і не пояснює своїх рішень
Роботу Вищої ради правосуддя слід відновити у конституційний спосіб та відповідно до судової реформи

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності