Підтримати

АНОНС – Автопробіг до Генпрокурора

грудня, в суботу, у Всесвітній день боротьби з корупцією Автомайдан разом з Центром протидії корупції організовують Автопробіг до будинку Генерального прокурора України – Юрія Луценка.

Встановлюватимемо перед будинком Луценка “клановий прапор корупціонерів” – клітчату ковдру на флагштоку.

В кінці минулого тижня Юрій Луценко здав мережу агентів НАБУ, що працювали під прикриттям, врятувавши ТОП-корупціонерів. Свого часу саме ці агенти під прикриттям викрили корупцію серед народних депутатів у справі “бурштинових мафіозі”.

Замість обіцяної боротьби з корупцією Луценко став головним захисником ТОП-корупціонерів.

Розкриття інформації про агентів, що є державною таємницею, це – порушення ст. 328 Кримінального кодексу України і карається позбавленням волі до 5 років.

Автопробіг аполітичний і проводиться виключно громадськими організаціями. Ми просимо всіх учасників НЕ КОРИСТУВАТИСЯ ніякою партійною символікою. Єдина, допустима на акції символіка – державний прапор України.

Закликаємо долучатися громадських активістів, а також небайдужих українців. Збір учасників автопробігу об 11.00 в парку ім. Пушкіна на Проспекті перемоги ( між. Станціями метро Шулявська та КПІ).

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Громадські організації закликають депутатів призначити Євгенію Закревську до комісії з відбору директора ДБР
Таємний бюджет і агенти по всьому світу: комітет Ради пропонує наділити Нацгвардію “тимчасового” Авакова надзвичайними повноваженнями

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності