АНОНС — Апеляція ЦПК проти Матіоса за засекречення декларацій військових прокурорів

27 березня 2018 о 14:00 у приміщенні Київського апеляційного адміністративного суду розгляне скаргу Центру протидії корупції щодо засекречення декларацій військових прокурорів.

Судове засідання відбудеться за адресою: вул. Московська, 8, корп. 30, колегією суддей за головуванням Сорочко Є.О.

Нагадаємо, що 27 грудня Окружний адміністративний суд Києва на закритому судовому засіданні відмовив громадській організації “Центр протидії корупції” у задоволенні позову до Головного військового прокурора Анатолія Матіоса та до Національного Агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), у якому активісти вимагали визнати протиправною і скасувати постанову про засекречення декларацій військових прокурорів.

У ЦПК вважають незаконним рішення Головного військового прокурора України Анатолія Матіоса приховати від громадськості декларації працівників військової прокуратури. Активісти вважають дане рішення Матіоса абсолютно протиправним.  По-перше, закон не дозволяє вилучати з реєстру декларації за бажанням, а по-друге – цей небезпечний прецедент позбавляє суспільство контролю над майновим станом високопоставлених чиновників, і, таким чином, дозволяє приховати незаконне збагачення посадовців Генеральної прокуратури.

Більше інформації про перебіг судового процесу можна прочитати тут: https://antac.org.ua/publications/sud-vidmovyv-tspk-u-pozovi-proty-matiosa/

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
AntAC’s letter to Atlantic Council regarding Akhmetov’s funding
Заява громадськості щодо катастрофічних екологічних наслідків бездіяльності Верховної Ради
Громадські організації закликають Президента заветувати зміни до закону про фінансування партій

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності