Підтримати

АНОНС — Апеляційний суд розгляне скаргу чиновниці АМКУ на покарання за виконання закону

У понеділок 25 березня Київський апеляційний суд розгляне скаргу державної уповноваженої Антимонопольного комітету України (АМКУ) Агії Загребельської щодо її покарання за виконання закону. Раніше Солом’янський районний суд міста Києва визнав її винною у порушенні антикорупційного законодавства.

Початок засідання — 14:00. Адреса суду — вул. Солом’янська, 2а. Головуючий суддя — Томара Юденко.

У справі “Загребельська проти НАЗК” Київський апеляційний суд є останньою інстанцією. Зрештою, якщо апеляційний суд підтвердить рішення першої інстанції, у подальшому чиновницю взагалі можуть звільнити з посади.

Нагадаємо, 8 лютого суддя Солом’янського районного суд міста Києва Сергій Агафонов визнав винною Агію Загребельську у тому, що вона начебто порушила антикорупційне законодавство. Ці претензії їй висувало Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК).

Суд оштрафував Загребельську на 1700 гривень, погодившись із протоколом НАЗК.

Так, один з близьких родичів Загребельської за довіреністю їздив на її старому автомобілі Toyota. Родич продав автівку за 300 тис. грн, а Загребельська подала до НАЗК інформацію про суттєві зміни в майновому стані через три дні після того, як отримала кошти від продажу автомобіля та підтверджуючі документи.

НАЗК склало проти Загребельської протокол за начебто порушення антикорупційного законодавства. В агентстві вирішили, що чиновниця мала повідомити їх про суттєві зміни в майновому стані через десять днів після зняття з реєстрації авто, а не коли вона була офіційно повідомлена та отримала дохід. Хоча закон говорить про зворотне – повідомлення подається у десятиденний строк саме з моменту отримання доходу.

Держуповноважена відома розслідуваннями у сфері ігрового бізнесу, посередницьких “прокладок” на доступі до бази оцінок Фонду держмайна, картельної змови “харчових” підрядників Міністерства оборони, різноманітних схем у сфері Мін’юсту.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Заява Центру протидії корупції щодо протестів у Білорусі
12 днів після підпалу будинку Шабуніна: його ще не допитували і не визнали потерпілим
Заява активістів щодо переслідування Віталія Шабуніна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності